صفحه اصلی » نقد و بررسی » درباره ما

درباره ما

تهران ابزار امیر فعالیت خود را در سال ۱۳۶۱ با هدف عرضه و توزیع انواع ابزار آلات و جوش برش در محله ی حسن آباد تهران آغاز نمود و پس از گذشت ۳۵ سال , هنوز افتخار همکاری در زمینه ی توزیع و عرضه ی این نوع محصولات به شرکت ها و صنایع میهن عزیزمان را دارد.

تهران ابزار امیر در راستای توسعه و ارتقای اهداف خود که شامل بهبود بخشیدن به کیفیت محصولات صنایع جوش و برش میباشد , در سال ۱۳۷۶اقدام به شروع همکاری با شرکت دکا(DECA-ایتالیا)نمود,تا با واردات محصولات این غول صنایع جوش و برش,بتواند خدمت رسان بهتری برای مصرف کنندگان و صنایع داخلی کشور باشد.

شرکت دکا که در سال ۱۹۷۰ میلادی در سن مارینوی ایتالیا تاسیس گردیده و غریب به ۴۵ سال است که در صنایع جوش و برش و شارژ باتری به صورت تخصصی فعالیت مینماید.

دکا جزء معدود شرکت های پیشرو در زمینه ی استفاده از تکنولوژی نو و همینطور خلاقیت و نو آوری در زمینه ی ساخت جوش و برش و شارژ باتری می باشد,به نحوی که نام تجاری این شرکت با تصویر کرگدن جزء شناخته شده ترین برند های بروز در بسیاری از فروشگاه های ابزار دنیا می باشد,دکا با تکیه بر اصول کیفیت و نو آوری,خود را جزو پرچم داران و پیشگامان در دنیای این صنعت قرار داده است و این مهم را مدیون صرف سالیان متمادی زمان کسب تجربه در این حرفه می باشد.

تهران ابزار امیر تنها نماینده ی توزیع و فروش محصولات دکا در ایران است که علاوه بر تامین محصولات و قطعات,با در اختیار داشتن متخصصان و مشاوران با تجربه قادر به ارائه رایگان انواع خدمات مشاوره در زمینه ی خرید و یا تجهیز کارگاه ها و یا کارخانجات با انواع دستگاه های جوش و برش و شارژ باتری می باشد.

شعار ما:کیفیت , قدرت , ظرافت

درباره‌ admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *